Vážení zákazníci, vítejte na našem novém e-shopu. Naše prodejna je od 27.12.2020 uzavřena v souladu s nařízením vlády. Nakupovat můžete online na našem eshopu. Osobní odběr lze uskutečnit po domluvě.

LAZER

V roce 1919 vyhrál Henri Van Lerberghe Tour de Flanders tím, že jel sám v úniku od začátku do konce. Než vstoupil do Velodromu v Gentu, zastavil se a měl pár piv. Poté na pódiu povzbuzoval lidi, aby se vrátili domů, protože byl půl dne před pelotonem. V tomtéž roce byl založen Lazer a stejně jako Henri jsme na špici závodu. Vedení průmyslu v oblasti inovací, designu, bezpečnosti a technologie. Když jsme začali s výrobou přileb, nebyly jako dnes, byly to kožené čepice používané na ocelových kolech přes dlážděné venkovské silnice v Belgii. Rozdíl s lehkými, nastavitelnými, dobře větranými a stylovými přilbami dnes nemohl být větší. Od té doby jsme nesli naše dědictví, abychom vytvořili sofistikované výrobky dneška. Naše výrobky jsou výsledkem téměř 100 let zkušeností, vášní a oddanosti. Vždy se snažíme vytvořit dokonalou směs designu, pohodlí, bezpečnosti a technologií. Všechny naše produkty jsou navrženy v Belgii a jsou k dispozici ve více než 50 zemích. Ale nikdy jsme nezapomněli na naše kořeny, stále jezdíme na našich dlážděných farmách a stejně jako v té době se snažíme inovovat, zlepšovat a vytvářet to, co bychom my sami chtěli použít. Lazer je vášeň, výkon a radost z jízdy.

LAZER PŘÍBĚH

Cyklistika je téměř synonymem pro Flandry. Dlážděné cesty, úzké zatáčky a malá města, kde se konají závody, jsou tím, co je dělá tak skvělé. Je to zde, v srdci cyklistiky a klasických závodů, kde přilby Lazer ožily.

HISTORIE

1919Založení firmy
1948Vývoj první helmy pro cyklisty
1980Vytvoření obchodního jména Lazer
1987První helma specifická pro cyklistiku vyvinutá ve spolupráci s Eddy Merckxem
1994Je vyrobena první řada helem s "měkkou skořápkou"
2000Přilba Compact je první in-molded přilba od Lazeru
2005Genesis, nová špičková přilba Lazer získala ocenění Eurobike
2008Další generace přileb ... Urbanize je první módní helma pro městské použití
2010Tardiz je perfektní kombinace aerodynamiky a větrání
2011Vytvoření brýlí Lazer & Aeroshell vás chrání před elementy a dodává vám aerodynamický tvar
2012Přilby a brýle by měly být v manželství, proto jsme vytvořili Magneto
2013Přilba WASP určuje nové standardy pro FAST
2014Z1 má vše, lehká, pohodlná, aerodynamická, dobře odvětraná. Pravý závodní rodokmen
2015Genesis LifeBEAM je první inteligentní helma s integrovaným snímačem srdeční frekvence
2016Magnto 2 s čočkami Carl Zeiss & přilba Revolution
2017The Wasp Air Tri kombinuje rychlost a chlazení & do portfolia jsme přidali dětské brýle
2018Zkontrolujte uvnitř katalogu!

OCENĚNÍ

2000Mountain bike Tip Award: Compact
2005Eurobike Award: Genesis
2008Eurobike award: O2
2010Eurobike Award: Aeroshell
2011Expobici Award: Magneto
2012Eurobike Award: GoPro Mount
2014Best Innovation Triathlete magazine: Wasp
2015TOUR Magazin Best of Rennrad helmet: Z1
2016Singletrack Recommended helmet: Revolution
2016Design and innovation Award: Z1 LifeBEAM

PARTNERSTVÍ

Šest až osm hodin denně, 365 dní v roce; vítězství ve všech klasikách, na mistrovství světa, Olympijských hrách, v etapách všech grand tour závodů včetně dvou etap v Tour de France 2017 ... Lazer je vždy tam, kde je potřeba vybavit nejsilnější týmy a nejrychlejší jezdce vybavením profesionální úrovně, které je požene k vítězství.

HELMY

Je posláním společnosti Lazer, aby vytvářela inovativní a pohodlné výrobky, které lidé chtějí nosit. S ohledem na dnešní cyklisty navrhujeme inovativní, chytré a pohodlné přilby, které vás ochrání a zpříjemní jízdu na kole. Tímto způsobem se chce Lazer stát předním poskytovatelem ochrany a klidu pro každého aktivního jedince.

SILNICE

Podmaňte si silnici, dlažební kostky nebo vše, co vás na cestě potká. Tyto přilby jsou navrženy pro bezpečnost, větrání, pohodlí a nízkou hmotnost! Pomáhají vám dosáhnout optimálního výkonu. Hodiny výzkumu, vývoje a závodních zážitků se nakonec proměnily v helmy, které jsou profesionálním vybavením.

TT / TRI / TRACK

Lazer má perfektní zbraně, jak vás udělat ještě rychlejší: integrované hledí, dvouvrstvá aerodynamika, poziční senzory, seznam triků, které porazí vítr, je nekonečný. Všechny tyto vlastnosti tvoří pečlivě navržené helmy, které jsou vyrobeny k rychlosti. Stačí se opřít do řídítek, dostat hlavu do správné polohy, řídit nohy a přilba vám pomůže porazit konkurenci.

SNÍMAČ SKLONU

Lazer snímač sklonu je dokonalým tréninkovým nástrojem, který vám pomůže být rychlejší. To vás udrží ve vaší nejvíce aerodynamické poloze, abyste mohli oklamat vítr a být tak rychlí, jaký jen můžete být. Je to jako mít osobního trenéra ve své přilbě, který Vás povzbuzuje k tomu, abyste byli stále na nejvyšší úrovni.

Osobní trenér uvnitř přilby

Proč
Amatérští jezdci, víkendové válečníci, zkušení profesionálové, všichni jsou v průběhu jízdy postiženi únavou a změnou postavení těla, kterou s sebou přináší. Během časovky nebo triatlonového úseku, výsledkem je méně aerodynamická poloha na kole a tím i pomalejší jízda. Ale jak si všimnete této změny postavení těla? No, až do teď jste nemohli. Ale to se všechno změnilo s příchodem snímače sklonu Lazer Inclination Sensor. Tím, že vám poskytne zpětnou vazbu v reálném čase, upozorní vás, když se odkloníte od vaší optimální pozice a pomůže vám znovu najít ten správný bod. Snímač sklonu monitoruje postavení těla, které vám umožňuje sledovat aerodynamickou polohu v reálném čase. Snímač sleduje polohu hlavy a helmy a poskytuje vám hmatovou nebo akustickou zpětnou vazbu, když jste mimo optimální aerodynamickou polohu. Před použitím monitoru by měl být kalibrován k vaší optimální aerodynamické poloze. Pro nejlepší výsledek by se kalibrace měla provádět v aerodynamickém tunelu za pomoci odborníků na aerodynamiku. Ale funguje to stejně dobře, když navštívíte školicí středisko nebo obchod se zkušenými profesionály, kteří vám pomohou najít ideální aerodynamickou pozici. Lazer snímač sklonu je dodáván se specifickým softwarem pro jeho nastavení. V softwaru můžete buď nastavit osobní nastavení na základě typu přilby, zvolit preferovanou odchylku (ve stupních) nebo změnit typ zpětné vazby, kterou chcete získat. Navíc software umožňuje načítat dříve uložené kalibrace, takže nemusíte resetovat snímač pro každé použití. Cílem snímače je uvědomit si polohu hlavy při jízdě a přivést vás k tomu správnému bodu, kde nejlépe oklamete vítr.

MTB

Být venku a v přírodě vám přináší mír a svobodu, ale i nečekané výmoly, skály, větve, špínu a strmé svahy. Jakmile opustíte vyjetou stopu, měli byste být lépe připraveni na cokoliv, co vám příroda hodí pod kola. Ochrana je klíčová, proto Lazer navrhuje přilby, které posílí váš zážitek z jízdy a současně udrží hlavu v bezpečí.

EXTREME

Když se terén stává extrémnějším, měli byste také tomu přizpůsobit ochranu. Strmé kopce, skalní zahrady, parky nebo betonové kotliny, vždy je zde přilba, která vyhovuje vašim potřebám. Lazer vás ochrání a budete vypadat skvěle.

E-BIKE

Elektronická jízdní kola jsou navrženy tak, aby umožňovala delší jízdy s maximálním komfortem a efektem. A abyste byli na těchto cestách v bezpečí, Lazer navrhl přilby, které mohou čelit těmto výzvám. Integrované hledí, odnímatelný Aeroshell a spousta pokrytí

URBAN

Město se pohybuje rychlým tempem, pro bezpečný pohyb je důležitá ostražitost a viditelnost. Aby byla zajištěna bezpečnost, má společnost Lazer řadu nejmódnějších a nejbezpečnějších přileb na trhu. Jasné barvy, hravé vzory a povrchové úpravy tkanin vám pomohou vyniknout nebo se v případě potřeby splynout.

SPORT

Nejste připraveni závodit na Tour de France? Lazer má velký výběr cenově dostupných a pohodlných přileb, které vypadají skvěle na víkendové projížďce, ve pěkném prostředí a během vašeho dojíždění.

MLÁDEŽ / DĚTI

Od tréninkových kol až po vášnivé cyklisty, Lazer má přilbu k ochraně vašeho dítěte. Zábavný design a inteligentní příslušenství zaručí, že vaše dítě bude chtít nosit přilbu. Být nejvíc cool dítě na sídlišti je jen bonus.

BRÝLE

Řada brýlí Lazer je navržena tak, aby poskytovala optimální výkon a perfektní uchycení s přilbami Lazer. Lehké, nastavitelné, odvětrané a pohodlné jsou jen některé z klíčových slov, která jsou podtrženy při konstrukci a testování. Hodiny výzkumu, vývoje a závodních zkušeností vedou nakonec k brýlím, které jsou profesionálním vybavením, kterého si všichni cení.

PERFORMANCE

Brýle pro vysoký výkon mají jedinečné potřeby; geometrie rámu, kvalita čoček a použité materiály by měly být všechny nejvyšší kvality. Brýle Lazer performance všechny podmínky splňují, aby vám poskytly co nejlepší řešení.

DĚTI

Věděli jste, že až o 70% více UV záření dosáhne sítnice v očích dětí než v očích dospělých? To je důvod, proč Lazer přidal sluneční brýle pro děti do portfolia. Zábavný design a jasné barvy, zaručí, že vaše dítě bude chtít nosit sluneční brýle. Být nejvíc cool dítě na sídlišti je jen bonus.

114 položek celkem
LAZER O2 AeroShell Transparent S
Novinka
450 Kč –27 %
330 Kč
PAUL-3721007
LAZER LED světlo pro LIL GEKKO, LIZARD
Novinka
485 Kč –19 %
393 Kč
PAUL-FA003721054
Novinka
500 Kč –21 %
393 Kč
PAUL-FA003721055
LAZER přilba Bob CE-CPSC/ černá bílá
Novinka
699 Kč –22 %
548 Kč
PAUL-FA0037M16102
LAZER přilba dětská BOB CE/ černo bílá
Novinka
699 Kč –22 %
548 Kč
PAUL-FA003716102
LAZER dětská přilba P´Nut Dragon Fire 46-50 cm
Novinka
1 000 Kč –17 %
833 Kč

Počet otvorů: 16 Hmotnost: 270 g Konstrukce: In-mold Systém upínání: AutoFit System Certifikáty: CE - CPSC - AS

PAUL-3716032
LAZER dětská přilba P´Nut Dragon Green 46-50 cm
Novinka
1 000 Kč –17 %
833 Kč

Počet otvorů: 16 Hmotnost: 270 g Konstrukce: In-mold Systém upínání: AutoFit System Certifikáty: CE - CPSC - AS

PAUL-3716031
LAZER přilba P'nut CE/ modrá racer boy + net
Novinka
1 039 Kč –18 %
857 Kč

* Vybavena systémem nastavení AutoFit®, který se automaticky přizpůsobí velikosti a tvaru hlavy * Doplněný o systém výškového nastavení v zadní...

PAUL-FA003716089
LAZER přilba P'nut CE/ růžová supergirl + net
Novinka
1 039 Kč –18 %
857 Kč

* Vybavena systémem nastavení AutoFit®, který se automaticky přizpůsobí velikosti a tvaru hlavy * Doplněný o systém výškového nastavení v zadní...

PAUL-FA003716092
LAZER přilba P'nut CE/ zelená dragon + net
Novinka
1 039 Kč –18 %
857 Kč

* Vybavena systémem nastavení AutoFit®, který se automaticky přizpůsobí velikosti a tvaru hlavy * Doplněný o systém výškového nastavení v zadní...

PAUL-FA003716090
LAZER přilba Compact CE Titanium Unisize
Novinka
1 119 Kč –21 %
879 Kč

JEDNA VELIKOST PRO VŠECHNY!Přilba LAZER Compact poskytuje bezpečnost a styl v atraktivním cenově dostupném balíčku. Jedna velikost je vše, co...

PAUL-FA003714088
LAZER přilba COMPACT, bílá, unisize (54-61 cm)
Novinka
1 119 Kč –21 %
879 Kč

JEDNA VELIKOST PRO VŠECHNY!Přilba LAZER Compact poskytuje bezpečnost a styl v atraktivním cenově dostupném balíčku. Jedna velikost je vše, co...

PAUL-FA003714087
LAZER přilba MAX+ CE/ flower girl
Novinka
1 119 Kč –21 %
879 Kč
PAUL-FA003716019
LAZER přilba MAX+ CE/ race car
Novinka
1 119 Kč –21 %
879 Kč
PAUL-FA003716015
LAZER přilba Vandal CE / matná modrá M-L +net
Novinka
1 590 Kč –36 %
1 022 Kč

Volnočasová přilba s vynikající ochranou a systémem upínání Rollsys, který je umístěn na vrcholku přilby a nabízí tak jednoduché a přesnsé utažení...

+ další
PAUL-FA003714082
LAZER přilba Compact DLX CE-CPSC/ černo modrá uni + net + led
Novinka
ZdarmaZdarma 1 399 Kč –21 %
1 099 Kč

JEDNA VELIKOST PRO VŠECHNY! Přilba LAZER Compact poskytuje bezpečnost a styl v atraktivním cenově dostupném balíčku. Jedna velikost je vše, co...

PAUL-FA003714093
LAZER přilba GEKKO CE/ modro růžová
Novinka
ZdarmaZdarma 1 399 Kč –21 %
1 099 Kč
PAUL-FA003716117
LAZER přilba GEKKO CE/ modro žlutá
Novinka
ZdarmaZdarma 1 399 Kč –21 %
1 099 Kč
PAUL-FA003716118
LAZER přilba GEKKO CE/ temná modrá
Novinka
ZdarmaZdarma 1 399 Kč –21 %
1 099 Kč
PAUL-FA003716119
LAZER přilba LIL GEKKO CE/ FOX
Novinka
ZdarmaZdarma 1 399 Kč –21 %
1 099 Kč
PAUL-FA003716120
LAZER přilba LIL GEKKO CE/ NET STAR
Novinka
ZdarmaZdarma 1 399 Kč –21 %
1 099 Kč

Lil ‘Gekko patří k nové generaci dětských přileb od společnosti LAZER. Přilba nabízí skvělou ochranu a udržuje malé děti v bezpečí, když objevují...

PAUL-FA003716126
LAZER přilba LIL GEKKO CE/ PONY
Novinka
ZdarmaZdarma 1 399 Kč –21 %
1 099 Kč
PAUL-FA003716122
LAZER přilba LIL GEKKO CE/ SEA PONNY
Novinka
ZdarmaZdarma 1 399 Kč –21 %
1 099 Kč
PAUL-FA003716121
LAZER přilba LIL GEKKO CE/ SHARKY
Novinka
ZdarmaZdarma 1 399 Kč –21 %
1 099 Kč
PAUL-FA003716123
LAZER přilba ONE+, matná černá S + samolepky dívčí
Novinka
ZdarmaZdarma 1 399 Kč –21 %
1 099 Kč

Lazer One +, cyklistická helma inspirovaná skate stylem. Klasický styl v kombinaci s moderními výrobními technologiemi vytváří lehkou, ale odolnou...

PAUL-FA003716128
LAZER přilba ONE+, matná černá S + samolepky chlapecké
Novinka
ZdarmaZdarma 1 399 Kč –21 %
1 099 Kč

Lazer One +, cyklistická helma inspirovaná skate stylem. Klasický styl v kombinaci s moderními výrobními technologiemi vytváří lehkou, ale odolnou...

PAUL-FA003716127
LAZER přilba Street+ JR CE/ easy rider
Novinka
ZdarmaZdarma 1 429 Kč –17 %
1 179 Kč

Počet otvorů: 16 Hmotnost: 412 g Konstrukce: Skořepina Systém upínání: TurnFit System Certifikáty: CE - CPSC - AS

PAUL-FA003716060
LAZER přilba Street+ JR CE/ matná flower růžovo bílá
Novinka
ZdarmaZdarma 1 429 Kč –17 %
1 179 Kč

Počet otvorů: 16 Hmotnost: 412 g Konstrukce: Skořepina Systém upínání: TurnFit System Certifikáty: CE - CPSC - AS

PAUL-FA003716077
LAZER přilba Armor Oil šedá černá (M)
Novinka
ZdarmaZdarma 1 700 Kč –19 %
1 384 Kč

Lehká městská ochrana!Přilba LAZER Armor poskytuje ochranu s váhou, o které jste si mysleli, že není možná. Díky In-Mold konstrukci tato přilba...

PAUL-FA003711064
LAZER přilba MTB ROLLER matná bílá stříbrná S 52-56 cm
Novinka
ZdarmaZdarma 1 959 Kč –21 %
1 539 Kč

Počet otvorů: 28 Hmotnost: 230 g (vel. S bez hledí) Konstrukce: In-mold Systém upínání: TurnFit System Certifikáty: CE - CPSC - AS

PAUL-3712092
LAZER přilba silniční TONIC černá modrá S 52-56 cm
Novinka
ZdarmaZdarma 1 959 Kč –21 %
1 539 Kč

Počet otvorů: 28 Hmotnost: 230 g (vel. S) Konstrukce: In-mold  Systém upínání: TurnFit System  Certifikáty: CE - CPSC - AS...

PAUL-3710126
LAZER přilba silniční TONIC matná černá S 52-56 cm
Novinka
ZdarmaZdarma 1 959 Kč –21 %
1 539 Kč

Počet otvorů: 28 Hmotnost: 230 g (vel. S) Konstrukce: In-mold  Systém upínání: TurnFit System  Certifikáty: CE - CPSC - AS...

PAUL-3710138
LAZER přilba Armor CE/ kovová flake zelená L + led
Novinka
ZdarmaZdarma 2 250 Kč –27 %
1 651 Kč

Lehká městská ochrana!Přilba LAZER Armor poskytuje ochranu s váhou, o které jste si mysleli, že není možná. Díky In-Mold konstrukci tato přilba...

+ další
PAUL-FA003711117
LAZER přilba ARMOR 2.0, matná bílá M
Novinka
ZdarmaZdarma 2 239 Kč –21 %
1 760 Kč

Přilba Lazer Armor poskytuje ochranu při hmotnosti, o které jste si ani nemysleli, že je možná. Díky konstrukci in-mold tato přilba projde všemi...

PAUL-FA003711208
LAZER přilba ARMOR 2.0, matná černá S
Novinka
ZdarmaZdarma 2 239 Kč –21 %
1 760 Kč

Přilba Lazer Armor poskytuje ochranu při hmotnosti, o které jste si ani nemysleli, že je možná. Díky konstrukci in-mold tato přilba projde všemi...

PAUL-FA003711201
LAZER přilba Armor CE/ matná bílá L + led
Novinka
ZdarmaZdarma 2 339 Kč –17 %
1 930 Kč

Lehká městská ochrana!Přilba LAZER Armor poskytuje ochranu s váhou, o které jste si mysleli, že není možná. Díky In-Mold konstrukci tato přilba...

+ další
PAUL-FA003711114
LAZER přilba Armor CE/ matná černá L + led
Novinka
ZdarmaZdarma 2 339 Kč –17 %
1 930 Kč

Lehká městská ochrana!Přilba LAZER Armor poskytuje ochranu s váhou, o které jste si mysleli, že není možná. Díky In-Mold konstrukci tato přilba...

+ další
PAUL-FA003711108
LAZER přilba Armor CE/ matná zelená flowers L + led
Novinka
ZdarmaZdarma 2 339 Kč –17 %
1 930 Kč

Lehká městská ochrana!Přilba LAZER Armor poskytuje ochranu s váhou, o které jste si mysleli, že není možná. Díky In-Mold konstrukci tato přilba...

+ další
PAUL-FA003711111
LAZER brýle EDDY, lesklá stříbrná
Novinka
ZdarmaZdarma 2 110 Kč –8 %
1 950 Kč
PAUL-FA003720044
LAZER přilba Coyote CE červená
Novinka
ZdarmaZdarma 2 519 Kč –21 %
1 980 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

+ další
PAUL-FA003712305
LAZER přilba Coyote CE matná černá S
Novinka
ZdarmaZdarma 2 519 Kč –21 %
1 980 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

PAUL-FA003712301
LAZER přilba Coyote CE matná khaki oranžová
Novinka
ZdarmaZdarma 2 519 Kč –21 %
1 980 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

+ další
PAUL-FA003712290
LAZER přilba Coyote CE matná modrá S
Novinka
ZdarmaZdarma 2 519 Kč –21 %
1 980 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

PAUL-FA003712298
LAZER přilba Coyote CE matná šedo žlutá M
Novinka
ZdarmaZdarma 2 519 Kč –21 %
1 980 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

PAUL-FA003712294
LAZER přilba Armor Pin CE/ matná černá L + led
Novinka
ZdarmaZdarma 2 599 Kč –17 %
2 145 Kč

Městský vkus na úrovni!Přilba LAZER Armor Pin je dalším krokem v evoluci mestských přileb. Navržena na základě přilby Armor nabízí unikátní,...

+ další
PAUL-FA003711105
LAZER přilba Blade+ CE-CPSC/ fialovo růžová STRIPES
Novinka
ZdarmaZdarma 2 799 Kč –21 %
2 200 Kč

Výkonný! Podobný desing a výkon jako TOP model silniční přilby LAZER Z1, Přilba LAZER Blade+ nabízí skvělý vzhled a perfektní výkon za rozumnou...

+ další
PAUL-FA003710530
LAZER přilba Blade+ CE-CPSC/ matná černá
Novinka
ZdarmaZdarma 2 799 Kč –21 %
2 200 Kč

Výkonný! Podobný desing a výkon jako TOP model silniční přilby LAZER Z1, Přilba LAZER Blade+ nabízí skvělý vzhled a perfektní výkon za rozumnou...

+ další
PAUL-FA003710344
LAZER přilba Coyote MIPS CE matná černá S
Novinka
ZdarmaZdarma 2 799 Kč –21 %
2 200 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

PAUL-FA003712310
LAZER přilba silniční O2 (LZB-05) CE/mat černá (XL)
Novinka
ZdarmaZdarma 2 900 Kč –22 %
2 249 Kč

Osvědčená klasická přilba pro každého závodního cyklistu Pohodlný systém nastavení Rollsys® pro perfektní přizpůsobení, doplněný systémem nastavení...

PAUL-FA003710235
LAZER přilba silniční O2 černá zlatá ML 55-61 cm
Novinka
ZdarmaZdarma 2 900 Kč –22 %
2 249 Kč

Počet otvorů: 24 Hmotnost: 267 g (vel. S) Konstrukce: In-mold (4 části) Systém upínání: Rollsys Fit System (ATS) Certifikáty: CE - CPSC...

PAUL-3710176
LAZER přilba Coyote Mips CE/ Matná bílá
Novinka
ZdarmaZdarma 3 079 Kč –22 %
2 402 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

+ další
PAUL-FA003712337
LAZER přilba Phoenix+ CE-CPSC/ matná šedá
Novinka
ZdarmaZdarma 3 079 Kč –22 %
2 402 Kč

* FullFace přilba od firmy LAZER* Velmi snadné nasazení/sundání a to i jednou rukou pomocí uzávěru Double D* Dobré větrání přes 6 otvorů*...

+ další
PAUL-FA003717028
Novinka
ZdarmaZdarma
2 800 Kč
PAUL-FA003722088
LAZER přilba Impala CE červená S
Novinka
ZdarmaZdarma 3 639 Kč –22 %
2 839 Kč

Nová přilba LAZER Impala je navržena tak, aby zvýšila Váš zážitek z jízdy, a přitom poskytla pohodlí s nadstandartní bezpečností při jízdě. S...

PAUL-FA003712286
LAZER přilba Impala CE matná khaki oranžová S
Novinka
ZdarmaZdarma 3 639 Kč –22 %
2 839 Kč

Nová přilba LAZER Impala je navržena tak, aby zvýšila Váš zážitek z jízdy, a přitom poskytla pohodlí s nadstandartní bezpečností při jízdě. S...

PAUL-FA003712271
LAZER přilba Impala CE matná modrá S
Novinka
ZdarmaZdarma 3 639 Kč –22 %
2 839 Kč

Nová přilba LAZER Impala je navržena tak, aby zvýšila Váš zážitek z jízdy, a přitom poskytla pohodlí s nadstandartní bezpečností při jízdě. S...

PAUL-FA003712277
LAZER přilba IMPALA CE/ černá
Novinka
ZdarmaZdarma 3 639 Kč –22 %
2 839 Kč
+ další
PAUL-FA003712389
Novinka
ZdarmaZdarma 3 639 Kč –22 %
2 839 Kč
PAUL-FA003712390
LAZER přilba Impala CE/ matná tmavě zeleno žlutá M
Novinka
ZdarmaZdarma 3 639 Kč –22 %
2 839 Kč

Nová přilba LAZER Impala je navržena tak, aby zvýšila Váš zážitek z jízdy, a přitom poskytla pohodlí s nadstandartní bezpečností při jízdě. S...

PAUL-FA003712486
Novinka
ZdarmaZdarma 3 639 Kč –22 %
2 839 Kč
PAUL-FA003712386
Novinka
ZdarmaZdarma 3 639 Kč –22 %
2 839 Kč
PAUL-FA003712350
Novinka
ZdarmaZdarma 3 639 Kč –22 %
2 839 Kč
PAUL-FA003712387
LAZER přilba SPHERE CE/ matná černá
Novinka
ZdarmaZdarma 3 919 Kč –22 %
3 057 Kč

Přilba Sphere je skvělý kamarád na cestách. K dispozici ve 4 velikostech se systémem utahování Advanced Rollsys®, přilba poskytuje maximální...

+ další
PAUL-FA003710498
LAZER přilba SPHERE MIPS CE/ matná černá
Novinka
ZdarmaZdarma 4 479 Kč –22 %
3 494 Kč

Přilba Sphere je skvělý kamarád na cestách. K dispozici ve 4 velikostech se systémem utahování Advanced Rollsys®, přilba poskytuje maximální...

+ další
PAUL-FA003710508
LAZER přilba MTB REVOLUTION Camo černá M 55-59 cm
Novinka
ZdarmaZdarma 3 900 Kč –8 %
3 605 Kč

Návrh této přilby byl inspirován endurem. Přilba nabízí maximální krytí hlavy, které můžete doplnit také o chrániče uší. Součástí přilby je také...

PAUL-3712105
LAZER přilba MTB REVOLUTION Camo černá S 52-56 cm
Novinka
ZdarmaZdarma 3 900 Kč –8 %
3 605 Kč

Návrh této přilby byl inspirován endurem. Přilba nabízí maximální krytí hlavy, které můžete doplnit také o chrániče uší. Součástí přilby je také...

PAUL-3712104
LAZER přilba MTB REVOLUTION matná černá S 52-56 cm
Novinka
ZdarmaZdarma 3 900 Kč –8 %
3 605 Kč

Návrh této přilby byl inspirován endurem. Přilba nabízí maximální krytí hlavy, které můžete doplnit také o chrániče uší. Součástí přilby je také...

PAUL-3712074
LAZER přilba MTB REVOLUTION Camo černá/Flash oranžová S 52-56 cm
Novinka
ZdarmaZdarma 4 100 Kč –11 %
3 652 Kč

Návrh této přilby byl inspirován endurem. Přilba nabízí maximální krytí hlavy, které můžete doplnit také o chrániče uší. Součástí přilby je také...

PAUL-3712148
LAZER přilba MTB REVOLUTION Camo černá/Flash zelená M 55-59 cm
Novinka
ZdarmaZdarma 4 100 Kč –11 %
3 652 Kč

Návrh této přilby byl inspirován endurem. Přilba nabízí maximální krytí hlavy, které můžete doplnit také o chrániče uší. Součástí přilby je také...

PAUL-3712146
LAZER přilba MTB REVOLUTION Camo černá/Flash zelená S 52-56 cm
Novinka
ZdarmaZdarma 4 100 Kč –11 %
3 652 Kč

Návrh této přilby byl inspirován endurem. Přilba nabízí maximální krytí hlavy, které můžete doplnit také o chrániče uší. Součástí přilby je také...

PAUL-3712145
LAZER přilba Century CE/ bílo černá L + led
Novinka
ZdarmaZdarma 4 759 Kč –22 %
3 713 Kč

STYLOVÁ! Přilba LAZER Century je výsledek 100 let zkušeností. Integrací všech požadavků zákazníků a zkušeností do jednoho konceptu. Přilba...

+ další
PAUL-FA003710326
LAZER přilba Century CE/ matná černá L + led
Novinka
ZdarmaZdarma 4 759 Kč –22 %
3 713 Kč

STYLOVÁ! Přilba LAZER Century je výsledek 100 let zkušeností. Integrací všech požadavků zákazníků a zkušeností do jednoho konceptu. Přilba...

+ další
PAUL-FA003710320
LAZER přilba Jackal Mips CE/ černo bílá L
Novinka
ZdarmaZdarma 5 599 Kč –21 %
4 402 Kč

Přilba Jackal vám při jízdě poskytne nepřekonatelné pohodlí a jistotu. Pokročilý systém Turnfit® zajišťuje snadné utažení, zatímco magnetické...

PAUL-FA003712502
LAZER přilba Jackal Mips CE/ černo bílá M
Novinka
ZdarmaZdarma 5 599 Kč –21 %
4 402 Kč

Přilba Jackal vám při jízdě poskytne nepřekonatelné pohodlí a jistotu. Pokročilý systém Turnfit® zajišťuje snadné utažení, zatímco magnetické...

PAUL-FA003712501
LAZER přilba Jackal Mips CE/ černo bílá S
Novinka
ZdarmaZdarma 5 599 Kč –21 %
4 402 Kč

Přilba Jackal vám při jízdě poskytne nepřekonatelné pohodlí a jistotu. Pokročilý systém Turnfit® zajišťuje snadné utažení, zatímco magnetické...

PAUL-FA003712500
LAZER přilba Jackal Mips CE/ matná černá L
Novinka
ZdarmaZdarma 5 599 Kč –21 %
4 402 Kč

Přilba Jackal vám při jízdě poskytne nepřekonatelné pohodlí a jistotu. Pokročilý systém Turnfit® zajišťuje snadné utažení, zatímco magnetické...

PAUL-FA003712493
LAZER přilba Jackal Mips CE/ matná černá M
Novinka
ZdarmaZdarma 5 599 Kč –21 %
4 402 Kč

Přilba Jackal vám při jízdě poskytne nepřekonatelné pohodlí a jistotu. Pokročilý systém Turnfit® zajišťuje snadné utažení, zatímco magnetické...

PAUL-FA003712492
LAZER přilba Jackal Mips CE/ matná černá S
Novinka
ZdarmaZdarma 5 599 Kč –21 %
4 402 Kč

Přilba Jackal vám při jízdě poskytne nepřekonatelné pohodlí a jistotu. Pokročilý systém Turnfit® zajišťuje snadné utažení, zatímco magnetické...

PAUL-FA003712491
LAZER přilba Jackal Mips CE/ tmavě šedá M
Novinka
ZdarmaZdarma 5 599 Kč –21 %
4 402 Kč

Přilba Jackal vám při jízdě poskytne nepřekonatelné pohodlí a jistotu. Pokročilý systém Turnfit® zajišťuje snadné utažení, zatímco magnetické...

PAUL-FA003712498
LAZER přilba Jackal Mips CE/ tmavě šedá S
Novinka
ZdarmaZdarma 5 599 Kč –21 %
4 402 Kč

Přilba Jackal vám při jízdě poskytne nepřekonatelné pohodlí a jistotu. Pokročilý systém Turnfit® zajišťuje snadné utažení, zatímco magnetické...

PAUL-FA003712497
LAZER přilba silniční Z1 COSMO LADY Moi! černá/zlatá M 55-59 cm
Novinka
ZdarmaZdarma 5 599 Kč –21 %
4 402 Kč

Přilba Z1 je nejvyšší silniční model značky Lazer, který používají profesionální jezdecké stáje. Inovativní systém upínaní ARS na vrcholku přilby...

PAUL-3713018
LAZER přilba Z1 CE/ bílá
Novinka
ZdarmaZdarma 5 599 Kč –21 %
4 402 Kč

Přilba Z1 je nejvyšší silniční model značky Lazer, který používají profesionální jezdecké stáje. Inovativní systém upínaní ARS na vrcholku přilby...

+ další
PAUL-FA003710311
LAZER přilba Z1 CE/ matná černá
Novinka
ZdarmaZdarma 5 599 Kč –21 %
4 402 Kč

Přilba Z1 je nejvyšší silniční model značky Lazer, který používají profesionální jezdecké stáje. Inovativní systém upínaní ARS na vrcholku přilby...

+ další
PAUL-FA003710018
LAZER přilba silniční Bullet mat černá (M)
Novinka
ZdarmaZdarma od 6 300 Kč–17 %
od 5 365 Kč

RYCHLEJŠÍ! Přilba LAZER Bullet řeší dlouhodobé dilema mezi odvětráváním a aerodynamikou. Se svým úzkým tvarem a uzavřeným pouzdrem se jedná o velmi...

+ další
PAUL-FA003710219
LAZER přilba silniční Bullet mat černá žlutá (M)
Novinka
ZdarmaZdarma 6 499 Kč –17 %
5 365 Kč

RYCHLEJŠÍ! Přilba LAZER Bullet řeší dlouhodobé dilema mezi odvětráváním a aerodynamikou. Se svým úzkým tvarem a uzavřeným pouzdrem se jedná o velmi...

PAUL-FA003710227
LAZER přilba Genesis MIPS CE/ bílá
Novinka
ZdarmaZdarma 6 999 Kč –21 %
5 503 Kč

Genesis, nejlehčí helma, jakou kdy ve společnosti LAZER vyrobili, nastavuje laťku pro výkonnostní cyklistiku na nejvyšší úrovni. Tak lehká, že...

+ další
PAUL-FA003710451
LAZER přilba Bullet 2.0 CE/ matná černá M +skla+led
Novinka
ZdarmaZdarma 6 759 Kč –17 %
5 581 Kč

RYCHLEJŠÍ! Přilba LAZER Bullet 2.0 řeší dlouhodobé dilema mezi odvětráváním a aerodynamikou. Se svým úzkým tvarem a uzavřeným pouzdrem se jedná o...

PAUL-FA003710294
LAZER přilba Bullet 2.0 CE/ modro černá M +skla+led
Novinka
ZdarmaZdarma 6 759 Kč –17 %
5 581 Kč

RYCHLEJŠÍ! Přilba LAZER Bullet 2.0 řeší dlouhodobé dilema mezi odvětráváním a aerodynamikou. Se svým úzkým tvarem a uzavřeným pouzdrem se jedná o...

PAUL-FA003710291
LAZER přilba silniční Bullet mat černá bílá červená (S)
Novinka
ZdarmaZdarma 6 300 Kč –7 %
5 883 Kč

RYCHLEJŠÍ! Přilba LAZER Bullet řeší dlouhodobé dilema mezi odvětráváním a aerodynamikou. Se svým úzkým tvarem a uzavřeným pouzdrem se jedná o velmi...

PAUL-FA003710230
LAZER přilba MTB Revolution FF MIPS mat černá
Novinka
ZdarmaZdarma 7 279 Kč –17 %
6 010 Kč

Revoluce mezi Enduro helmami a absolutní novinkou Lazer MIPS mnohosměrný systém ochrany proti nárazu pro zvýšenou ochranu Snadné nastavení...

+ další
PAUL-FA003712157
LAZER přilba triathlon Wasp Air TRI černá Chrome (M-L)
Novinka
ZdarmaZdarma 8 900 Kč –9 %
8 132 Kč

Povinnost pro všechny triathlety: The Wasp Air kombinuje optimální proudění vzduchu a vysoký komfort Nošení Aerodynamický systém Aquavent -...

PAUL-FA003710188

Stránka 1 z 1 - 114 položek celkem

x