LAZER

V roce 1919 vyhrál Henri Van Lerberghe Tour de Flanders tím, že jel sám v úniku od začátku do konce. Než vstoupil do Velodromu v Gentu, zastavil se a měl pár piv. Poté na pódiu povzbuzoval lidi, aby se vrátili domů, protože byl půl dne před pelotonem. V tomtéž roce byl založen Lazer a stejně jako Henri jsme na špici závodu. Vedení průmyslu v oblasti inovací, designu, bezpečnosti a technologie. Když jsme začali s výrobou přileb, nebyly jako dnes, byly to kožené čepice používané na ocelových kolech přes dlážděné venkovské silnice v Belgii. Rozdíl s lehkými, nastavitelnými, dobře větranými a stylovými přilbami dnes nemohl být větší. Od té doby jsme nesli naše dědictví, abychom vytvořili sofistikované výrobky dneška. Naše výrobky jsou výsledkem téměř 100 let zkušeností, vášní a oddanosti. Vždy se snažíme vytvořit dokonalou směs designu, pohodlí, bezpečnosti a technologií. Všechny naše produkty jsou navrženy v Belgii a jsou k dispozici ve více než 50 zemích. Ale nikdy jsme nezapomněli na naše kořeny, stále jezdíme na našich dlážděných farmách a stejně jako v té době se snažíme inovovat, zlepšovat a vytvářet to, co bychom my sami chtěli použít. Lazer je vášeň, výkon a radost z jízdy.

LAZER PŘÍBĚH

Cyklistika je téměř synonymem pro Flandry. Dlážděné cesty, úzké zatáčky a malá města, kde se konají závody, jsou tím, co je dělá tak skvělé. Je to zde, v srdci cyklistiky a klasických závodů, kde přilby Lazer ožily.

HISTORIE

1919Založení firmy
1948Vývoj první helmy pro cyklisty
1980Vytvoření obchodního jména Lazer
1987První helma specifická pro cyklistiku vyvinutá ve spolupráci s Eddy Merckxem
1994Je vyrobena první řada helem s "měkkou skořápkou"
2000Přilba Compact je první in-molded přilba od Lazeru
2005Genesis, nová špičková přilba Lazer získala ocenění Eurobike
2008Další generace přileb ... Urbanize je první módní helma pro městské použití
2010Tardiz je perfektní kombinace aerodynamiky a větrání
2011Vytvoření brýlí Lazer & Aeroshell vás chrání před elementy a dodává vám aerodynamický tvar
2012Přilby a brýle by měly být v manželství, proto jsme vytvořili Magneto
2013Přilba WASP určuje nové standardy pro FAST
2014Z1 má vše, lehká, pohodlná, aerodynamická, dobře odvětraná. Pravý závodní rodokmen
2015Genesis LifeBEAM je první inteligentní helma s integrovaným snímačem srdeční frekvence
2016Magnto 2 s čočkami Carl Zeiss & přilba Revolution
2017The Wasp Air Tri kombinuje rychlost a chlazení & do portfolia jsme přidali dětské brýle
2018Zkontrolujte uvnitř katalogu!

OCENĚNÍ

2000Mountain bike Tip Award: Compact
2005Eurobike Award: Genesis
2008Eurobike award: O2
2010Eurobike Award: Aeroshell
2011Expobici Award: Magneto
2012Eurobike Award: GoPro Mount
2014Best Innovation Triathlete magazine: Wasp
2015TOUR Magazin Best of Rennrad helmet: Z1
2016Singletrack Recommended helmet: Revolution
2016Design and innovation Award: Z1 LifeBEAM

PARTNERSTVÍ

Šest až osm hodin denně, 365 dní v roce; vítězství ve všech klasikách, na mistrovství světa, Olympijských hrách, v etapách všech grand tour závodů včetně dvou etap v Tour de France 2017 ... Lazer je vždy tam, kde je potřeba vybavit nejsilnější týmy a nejrychlejší jezdce vybavením profesionální úrovně, které je požene k vítězství.

HELMY

Je posláním společnosti Lazer, aby vytvářela inovativní a pohodlné výrobky, které lidé chtějí nosit. S ohledem na dnešní cyklisty navrhujeme inovativní, chytré a pohodlné přilby, které vás ochrání a zpříjemní jízdu na kole. Tímto způsobem se chce Lazer stát předním poskytovatelem ochrany a klidu pro každého aktivního jedince.

SILNICE

Podmaňte si silnici, dlažební kostky nebo vše, co vás na cestě potká. Tyto přilby jsou navrženy pro bezpečnost, větrání, pohodlí a nízkou hmotnost! Pomáhají vám dosáhnout optimálního výkonu. Hodiny výzkumu, vývoje a závodních zážitků se nakonec proměnily v helmy, které jsou profesionálním vybavením.

TT / TRI / TRACK

Lazer má perfektní zbraně, jak vás udělat ještě rychlejší: integrované hledí, dvouvrstvá aerodynamika, poziční senzory, seznam triků, které porazí vítr, je nekonečný. Všechny tyto vlastnosti tvoří pečlivě navržené helmy, které jsou vyrobeny k rychlosti. Stačí se opřít do řídítek, dostat hlavu do správné polohy, řídit nohy a přilba vám pomůže porazit konkurenci.

SNÍMAČ SKLONU

Lazer snímač sklonu je dokonalým tréninkovým nástrojem, který vám pomůže být rychlejší. To vás udrží ve vaší nejvíce aerodynamické poloze, abyste mohli oklamat vítr a být tak rychlí, jaký jen můžete být. Je to jako mít osobního trenéra ve své přilbě, který Vás povzbuzuje k tomu, abyste byli stále na nejvyšší úrovni.

Osobní trenér uvnitř přilby

Proč
Amatérští jezdci, víkendové válečníci, zkušení profesionálové, všichni jsou v průběhu jízdy postiženi únavou a změnou postavení těla, kterou s sebou přináší. Během časovky nebo triatlonového úseku, výsledkem je méně aerodynamická poloha na kole a tím i pomalejší jízda. Ale jak si všimnete této změny postavení těla? No, až do teď jste nemohli. Ale to se všechno změnilo s příchodem snímače sklonu Lazer Inclination Sensor. Tím, že vám poskytne zpětnou vazbu v reálném čase, upozorní vás, když se odkloníte od vaší optimální pozice a pomůže vám znovu najít ten správný bod. Snímač sklonu monitoruje postavení těla, které vám umožňuje sledovat aerodynamickou polohu v reálném čase. Snímač sleduje polohu hlavy a helmy a poskytuje vám hmatovou nebo akustickou zpětnou vazbu, když jste mimo optimální aerodynamickou polohu. Před použitím monitoru by měl být kalibrován k vaší optimální aerodynamické poloze. Pro nejlepší výsledek by se kalibrace měla provádět v aerodynamickém tunelu za pomoci odborníků na aerodynamiku. Ale funguje to stejně dobře, když navštívíte školicí středisko nebo obchod se zkušenými profesionály, kteří vám pomohou najít ideální aerodynamickou pozici. Lazer snímač sklonu je dodáván se specifickým softwarem pro jeho nastavení. V softwaru můžete buď nastavit osobní nastavení na základě typu přilby, zvolit preferovanou odchylku (ve stupních) nebo změnit typ zpětné vazby, kterou chcete získat. Navíc software umožňuje načítat dříve uložené kalibrace, takže nemusíte resetovat snímač pro každé použití. Cílem snímače je uvědomit si polohu hlavy při jízdě a přivést vás k tomu správnému bodu, kde nejlépe oklamete vítr.

MTB

Být venku a v přírodě vám přináší mír a svobodu, ale i nečekané výmoly, skály, větve, špínu a strmé svahy. Jakmile opustíte vyjetou stopu, měli byste být lépe připraveni na cokoliv, co vám příroda hodí pod kola. Ochrana je klíčová, proto Lazer navrhuje přilby, které posílí váš zážitek z jízdy a současně udrží hlavu v bezpečí.

EXTREME

Když se terén stává extrémnějším, měli byste také tomu přizpůsobit ochranu. Strmé kopce, skalní zahrady, parky nebo betonové kotliny, vždy je zde přilba, která vyhovuje vašim potřebám. Lazer vás ochrání a budete vypadat skvěle.

E-BIKE

Elektronická jízdní kola jsou navrženy tak, aby umožňovala delší jízdy s maximálním komfortem a efektem. A abyste byli na těchto cestách v bezpečí, Lazer navrhl přilby, které mohou čelit těmto výzvám. Integrované hledí, odnímatelný Aeroshell a spousta pokrytí

URBAN

Město se pohybuje rychlým tempem, pro bezpečný pohyb je důležitá ostražitost a viditelnost. Aby byla zajištěna bezpečnost, má společnost Lazer řadu nejmódnějších a nejbezpečnějších přileb na trhu. Jasné barvy, hravé vzory a povrchové úpravy tkanin vám pomohou vyniknout nebo se v případě potřeby splynout.

SPORT

Nejste připraveni závodit na Tour de France? Lazer má velký výběr cenově dostupných a pohodlných přileb, které vypadají skvěle na víkendové projížďce, ve pěkném prostředí a během vašeho dojíždění.

MLÁDEŽ / DĚTI

Od tréninkových kol až po vášnivé cyklisty, Lazer má přilbu k ochraně vašeho dítěte. Zábavný design a inteligentní příslušenství zaručí, že vaše dítě bude chtít nosit přilbu. Být nejvíc cool dítě na sídlišti je jen bonus.

BRÝLE

Řada brýlí Lazer je navržena tak, aby poskytovala optimální výkon a perfektní uchycení s přilbami Lazer. Lehké, nastavitelné, odvětrané a pohodlné jsou jen některé z klíčových slov, která jsou podtrženy při konstrukci a testování. Hodiny výzkumu, vývoje a závodních zkušeností vedou nakonec k brýlím, které jsou profesionálním vybavením, kterého si všichni cení.

PERFORMANCE

Brýle pro vysoký výkon mají jedinečné potřeby; geometrie rámu, kvalita čoček a použité materiály by měly být všechny nejvyšší kvality. Brýle Lazer performance všechny podmínky splňují, aby vám poskytly co nejlepší řešení.

DĚTI

Věděli jste, že až o 70% více UV záření dosáhne sítnice v očích dětí než v očích dospělých? To je důvod, proč Lazer přidal sluneční brýle pro děti do portfolia. Zábavný design a jasné barvy, zaručí, že vaše dítě bude chtít nosit sluneční brýle. Být nejvíc cool dítě na sídlišti je jen bonus.

246 položek celkem
LAZER polštářky pro BLADE+MAGMA, S-L + sleva na další nákup
98 Kč –5 %
93 Kč

Lazer náhradní polštářky vhodné pro modely LAZER Blade+ a Magma+ Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů,...

Kód: PAUL-FA003722026
LAZER MUDCAP nástavec pro LED světlo a lifebeam Z1, BLADE+, MAGMA+ + sleva na další nákup
100 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003722092
LAZER náhradní polštářky J1 + sleva na další nákup
125 Kč –6 %
118 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003722028
149 Kč –5 %
141 Kč

Náhradní polštářky vhodné pro modely LAZER Compact a LAZER Compact DLX. Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u...

Kód: PAUL-FA003722144
LAZER náhradní polštářky Genesis + sleva na další nákup
149 Kč –5 %
141 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003722148
LAZER náhradní polštářky Roller + Tonic SL + sleva na další nákup
149 Kč –5 %
141 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003722085
LAZER O2 AeroShell Transparent S + sleva na další nákup
450 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-3721007
LAZER LED světlo pro LIL GEKKO, LIZARD + sleva na další nákup
485 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003721054
LAZER LED světlo pro přilbu Cameleon + sleva na další nákup
500 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003721055
LAZER LED světlo Z1, BLADE+, MAGMA+ pro nástavec MUDCAP + sleva na další nákup
650 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003722089
LAZER universální LED světlo + sleva na další nákup
699 Kč –5 %
664 Kč

LAZER universální LED světlo je navrženo tak, aby pasovalo na většinu přileb Lazer. Má 5 různých světelných režimů a výdrž baterie je až 12 hodin v...

Kód: PAUL-FA003721087
LAZER přilba BOB+ / Červená + blesky + sleva na další nákup
755 Kč –5 %
717 Kč

BOB+ patří k nové generaci dětských přileb od společnosti LAZER. Má nový systém nastavení s extra velkým číselníkem, tlusté pohodlné polstrování,...

Kód: PAUL-FA003716132
LAZER přilba BOB+ / Modrá + bílé mraky + sleva na další nákup
755 Kč –5 %
717 Kč

BOB+ patří k nové generaci dětských přileb od společnosti LAZER. Má nový systém nastavení s extra velkým číselníkem, tlusté pohodlné polstrování,...

Kód: PAUL-FA003716131
LAZER přilba Compact CE Titanium Unisize + sleva na další nákup
1 006 Kč

JEDNA VELIKOST PRO VŠECHNY!Přilba LAZER Compact poskytuje bezpečnost a styl v atraktivním cenově dostupném balíčku. Jedna velikost je vše, co...

Kód: PAUL-FA003714088
LAZER přilba COMPACT, bílá, Unisize (54-61 cm) + sleva na další nákup
1 006 Kč

JEDNA VELIKOST PRO VŠECHNY!Přilba LAZER Compact poskytuje bezpečnost a styl v atraktivním cenově dostupném balíčku. Jedna velikost je vše, co...

Kód: PAUL-FA003714087
LAZER přilba COMPACT, černá, Unisize (54-61 cm) + sleva na další nákup
1 006 Kč

JEDNA VELIKOST PRO VŠECHNY!Přilba LAZER Compact poskytuje bezpečnost a styl v atraktivním cenově dostupném balíčku. Jedna velikost je vše, co...

Kód: PAUL-FA003714086
LAZER přilba COMPACT, červená, Unisize (54-61 cm) + sleva na další nákup
1 006 Kč

JEDNA VELIKOST PRO VŠECHNY!Přilba LAZER Compact poskytuje bezpečnost a styl v atraktivním cenově dostupném balíčku. Jedna velikost je vše, co...

Kód: PAUL-FA003714089
LAZER přilba COMPACT, flash žlutá, Unisize (54-61 cm) + sleva na další nákup
1 006 Kč

JEDNA VELIKOST PRO VŠECHNY!Přilba LAZER Compact poskytuje bezpečnost a styl v atraktivním cenově dostupném balíčku. Jedna velikost je vše, co...

Kód: PAUL-FA003714090
LAZER přilba MAX+ CE/ flower girl + sleva na další nákup
1 006 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003716019
LAZER přilba MAX+ CE/ race car + sleva na další nákup
1 006 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003716015
LAZER přilba Petit DLX/ Matná bílá + sleva na další nákup
1 158 Kč –5 %
1 100 Kč

Petit DLX juniorská přilba od společnosti LAZER. Bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Integrované zadní světlo LED pro lepší viditelnost a...

Kód: PAUL-FA003714165
LAZER přilba Petit DLX/ Růžová + černá + sleva na další nákup
1 158 Kč –5 %
1 100 Kč

Petit DLX juniorská přilba od společnosti LAZER. Bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Integrované zadní světlo LED pro lepší viditelnost a...

Kód: PAUL-FA003714166
LAZER přilba NUTZ KC/ Černá + sleva na další nákup
1 260 Kč –12 %
1 110 Kč

Přilba NUTZ KC je nová dětská přilba s novou vestavěnou technologií KinetiCore, která zvyšuje ochranu hlavy a ještě více v oblasti spánků....

Kód: PAUL-FA003716143
LAZER přilba NUTZ KC/ Černá, zářivě žlutá + sleva na další nákup
1 260 Kč –12 %
1 110 Kč

Přilba NUTZ KC je nová dětská přilba s novou vestavěnou technologií KinetiCore, která zvyšuje ochranu hlavy a ještě více v oblasti spánků....

Kód: PAUL-FA003716144
LAZER přilba NUTZ KC/ Draci + sleva na další nákup
1 260 Kč –12 %
1 110 Kč

Přilba NUTZ KC je nová dětská přilba s novou vestavěnou technologií KinetiCore, která zvyšuje ochranu hlavy a ještě více v oblasti spánků....

Kód: PAUL-FA003716147
LAZER přilba NUTZ KC/ Jednorožec + sleva na další nákup
1 260 Kč –12 %
1 110 Kč

Přilba NUTZ KC je nová dětská přilba s novou vestavěnou technologií KinetiCore, která zvyšuje ochranu hlavy a ještě více v oblasti spánků....

Kód: PAUL-FA003716150
LAZER přilba NUTZ KC/ Kočka + sleva na další nákup
1 260 Kč –12 %
1 110 Kč

Přilba NUTZ KC je nová dětská přilba s novou vestavěnou technologií KinetiCore, která zvyšuje ochranu hlavy a ještě více v oblasti spánků....

Kód: PAUL-FA003716148
LAZER přilba NUTZ KC/ Motýli + sleva na další nákup
1 260 Kč –12 %
1 110 Kč

Přilba NUTZ KC je nová dětská přilba s novou vestavěnou technologií KinetiCore, která zvyšuje ochranu hlavy a ještě více v oblasti spánků....

Kód: PAUL-FA003716146
LAZER přilba NUTZ KC/ Vesmír + sleva na další nákup
1 260 Kč –12 %
1 110 Kč

Přilba NUTZ KC je nová dětská přilba s novou vestavěnou technologií KinetiCore, která zvyšuje ochranu hlavy a ještě více v oblasti spánků....

Kód: PAUL-FA003716149
LAZER přilba PNUT KC/ Bagr + sleva na další nákup
1 260 Kč –12 %
1 110 Kč

Přilba PNUT KC je nová dětská přilba s novou vestavěnou technologií KinetiCore, která zvyšuje ochranu hlavy a ještě více v oblasti spánků....

Kód: PAUL-FA003716151
LAZER přilba PNUT KC/ Beruška + sleva na další nákup
1 260 Kč –12 %
1 110 Kč

Přilba PNUT KC je nová dětská přilba s novou vestavěnou technologií KinetiCore, která zvyšuje ochranu hlavy a ještě více v oblasti spánků....

Kód: PAUL-FA003716155
LAZER přilba PNUT KC/ Dinosaurus + sleva na další nákup
1 260 Kč –12 %
1 110 Kč

Přilba PNUT KC je nová dětská přilba s novou vestavěnou technologií KinetiCore, která zvyšuje ochranu hlavy a ještě více v oblasti spánků....

Kód: PAUL-FA003716153
LAZER přilba PNUT KC/ Mořský svět + sleva na další nákup
1 260 Kč –12 %
1 110 Kč

Přilba PNUT KC je nová dětská přilba s novou vestavěnou technologií KinetiCore, která zvyšuje ochranu hlavy a ještě více v oblasti spánků....

Kód: PAUL-FA003716157
LAZER přilba PNUT KC/ Vesmírná raketa + sleva na další nákup
1 260 Kč –12 %
1 110 Kč

Přilba PNUT KC je nová dětská přilba s novou vestavěnou technologií KinetiCore, která zvyšuje ochranu hlavy a ještě více v oblasti spánků....

Kód: PAUL-FA003716154
LAZER přilba PNUT KC/ Žralok + sleva na další nákup
1 260 Kč –12 %
1 110 Kč

Přilba PNUT KC je nová dětská přilba s novou vestavěnou technologií KinetiCore, která zvyšuje ochranu hlavy a ještě více v oblasti spánků....

Kód: PAUL-FA003716158
LAZER přilba Compact DLX /červená, černá uni + net + led + sleva na další nákup
1 259 Kč –5 %
1 196 Kč

Přilba COMPACT DLX má Integrované zadní světlo LED. Integrovaná síť na ochranu proti hmyzu. Jedna velikost pro všechny. Systém nastavení velikosti...

Kód: PAUL-FA003714163
LAZER přilba Compact DLX /modrá, černá uni + net + led + sleva na další nákup
1 259 Kč –5 %
1 196 Kč

Přilba COMPACT DLX má Integrované zadní světlo LED. Integrovaná síť na ochranu proti hmyzu. Jedna velikost pro všechny. Systém nastavení velikosti...

Kód: PAUL-FA003714161
LAZER přilba GEKKO CE/ Bílá tropik + sleva na další nákup
1 259 Kč –5 %
1 196 Kč

Gekko patří k nové generaci dětských přileb od společnosti LAZER. Přilba nabízí skvělou ochranu a udržuje děti v bezpečí, když objevují svět na...

Kód: PAUL-FA003716134
LAZER přilba LIL Gekko/ Unicorns + sleva na další nákup
1 259 Kč –5 %
1 196 Kč

Gekko patří k nové generaci dětských přileb od společnosti LAZER. Přilba nabízí skvělou ochranu a udržuje děti v bezpečí, když objevují svět na...

Kód: PAUL-FA003716141
LAZER přilba PNUT KC/ Duha + sleva na další nákup
Novinka
1 260 Kč –5 %
1 197 Kč

Přilba PNUT KC je nová dětská přilba s novou vestavěnou technologií KinetiCore, která zvyšuje ochranu hlavy a ještě více v oblasti spánků....

Kód: PAUL-FA003716156
LAZER přilba Compact DLX CE-CPSC/ flash žlutá uni + net + led + sleva na další nákup
1 258 Kč

JEDNA VELIKOST PRO VŠECHNY! Přilba LAZER Compact poskytuje bezpečnost a styl v atraktivním cenově dostupném balíčku. Jedna velikost je vše, co...

Kód: PAUL-FA003714095
LAZER přilba Compact DLX CE-CPSC/ matná bílá uni + net + led + sleva na další nákup
1 258 Kč

JEDNA VELIKOST PRO VŠECHNY! Přilba LAZER Compact poskytuje bezpečnost a styl v atraktivním cenově dostupném balíčku. Jedna velikost je vše, co...

Kód: PAUL-FA003714097
LAZER přilba Compact DLX CE-CPSC/ matná černá uni + net + led + sleva na další nákup
1 258 Kč

JEDNA VELIKOST PRO VŠECHNY! Přilba LAZER Compact poskytuje bezpečnost a styl v atraktivním cenově dostupném balíčku. Jedna velikost je vše, co...

Kód: PAUL-FA003714096
LAZER přilba GEKKO CE/ modro růžová + sleva na další nákup
1 258 Kč

Gekko patří k nové generaci dětských přileb od společnosti LAZER. Přilba nabízí skvělou ochranu a udržuje děti v bezpečí, když objevují svět na...

Kód: PAUL-FA003716117
LAZER přilba GEKKO CE/ modro žlutá + sleva na další nákup
1 258 Kč

Gekko patří k nové generaci dětských přileb od společnosti LAZER. Přilba nabízí skvělou ochranu a udržuje děti v bezpečí, když objevují svět na...

Kód: PAUL-FA003716118
LAZER přilba GEKKO CE/ temná modrá + sleva na další nákup
1 258 Kč

Gekko patří k nové generaci dětských přileb od společnosti LAZER. Přilba nabízí skvělou ochranu a udržuje děti v bezpečí, když objevují svět na...

Kód: PAUL-FA003716119
LAZER přilba LIL GEKKO CE/ FOX + sleva na další nákup
1 258 Kč

Lil ‘Gekko patří k nové generaci dětských přileb od společnosti LAZER. Přilba nabízí skvělou ochranu a udržuje malé děti v bezpečí, když objevují...

Kód: PAUL-FA003716120
LAZER přilba LIL GEKKO CE/ NET STAR + sleva na další nákup
1 258 Kč

Lil ‘Gekko patří k nové generaci dětských přileb od společnosti LAZER. Přilba nabízí skvělou ochranu a udržuje malé děti v bezpečí, když objevují...

Kód: PAUL-FA003716126
LAZER přilba LIL GEKKO CE/ PONY + sleva na další nákup
1 258 Kč

Lil ‘Gekko patří k nové generaci dětských přileb od společnosti LAZER. Přilba nabízí skvělou ochranu a udržuje malé děti v bezpečí, když objevují...

Kód: PAUL-FA003716122
LAZER přilba LIL GEKKO CE/ SEA PONNY + sleva na další nákup
1 258 Kč

Lil ‘Gekko patří k nové generaci dětských přileb od společnosti LAZER. Přilba nabízí skvělou ochranu a udržuje malé děti v bezpečí, když objevují...

Kód: PAUL-FA003716121
LAZER přilba LIL GEKKO CE/ SHARKY + sleva na další nákup
1 258 Kč

Lil ‘Gekko patří k nové generaci dětských přileb od společnosti LAZER. Přilba nabízí skvělou ochranu a udržuje malé děti v bezpečí, když objevují...

Kód: PAUL-FA003716123
LAZER přilba ONE+, matná bílá S + samolepky dívčí + sleva na další nákup
1 258 Kč

Lazer One +, cyklistická helma inspirovaná skate stylem. Klasický styl v kombinaci s moderními výrobními technologiemi vytváří lehkou, ale odolnou...

Kód: PAUL-FA003716128
LAZER přilba Street+ JR CE/ easy rider + sleva na další nákup
1 429 Kč

Počet otvorů: 16 Hmotnost: 412 g Konstrukce: Skořepina Systém upínání: TurnFit System Certifikáty: CE - CPSC - AS Vzhledem k velkému zájmu o tento...

Kód: PAUL-FA003716060
LAZER přilba J1 CE-CPSC/ Matná bílá růžová + net + led + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA 1 511 Kč –5 %
1 435 Kč

DOSPĚLÝ VZHLED!Přilba LAZER J1 maže rozdíly mezi designem dětské a dospělé přilby. Přilba nabízí stejné prvky a specifikace jako dospělé přilby:...

Kód: PAUL-FA003716140
LAZER přilba J1 CE-CPSC/ Matná červené plameny + net + led + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA 1 511 Kč –5 %
1 435 Kč

DOSPĚLÝ VZHLED!Přilba LAZER J1 maže rozdíly mezi designem dětské a dospělé přilby. Přilba nabízí stejné prvky a specifikace jako dospělé přilby:...

Kód: PAUL-FA003716138
LAZER přilba J1 CE-CPSC/ Tyrkysová +net +led + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA 1 511 Kč –5 %
1 435 Kč

DOSPĚLÝ VZHLED!Přilba LAZER J1 maže rozdíly mezi designem dětské a dospělé přilby. Přilba nabízí stejné prvky a specifikace jako dospělé přilby:...

Kód: PAUL-FA003716135
LAZER přilba J1 CE-CPSC/ Zářivá oranžová, modrá +net +led + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA 1 511 Kč –5 %
1 435 Kč

DOSPĚLÝ VZHLED!Přilba LAZER J1 maže rozdíly mezi designem dětské a dospělé přilby. Přilba nabízí stejné prvky a specifikace jako dospělé přilby:...

Kód: PAUL-FA003716136
LAZER přilba J1 CE-CPSC/ Zářivá žlutá černá + net + led + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA 1 511 Kč –5 %
1 435 Kč

DOSPĚLÝ VZHLED!Přilba LAZER J1 maže rozdíly mezi designem dětské a dospělé přilby. Přilba nabízí stejné prvky a specifikace jako dospělé přilby:...

Kód: PAUL-FA003716137
1 495 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003722112
LAZER přilba Chiru CE-CPSC/ Matte Red L + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 510 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003712535
LAZER přilba Chiru CE-CPSC/ Matte Red S + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 510 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003712534
LAZER přilba CHIRU CE/ matná bílá L + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 510 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003712370
LAZER přilba CHIRU CE/ matná bílá M + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 510 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003712362
LAZER přilba CHIRU CE/ matná bílá S + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 510 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003712371
LAZER přilba CHIRU CE/ matná černo šedá + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 510 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

+ další
Kód: PAUL-FA003712356
LAZER přilba CHIRU CE/ matná černo šedá S + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 510 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003712369
LAZER přilba CHIRU CE/ matná modrá STEEL + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 510 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

+ další
Kód: PAUL-FA003712372
LAZER přilba J1 + LED/Matná černá bílá Unisize 52-56 cm + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 510 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003716098
LAZER přilba J1 CE-CPSC/ červená flames + net + led + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 510 Kč

DOSPĚLÝ VZHLED! Přilba LAZER J1 maže rozdíly mezi designem dětské a dospělé přilby. Přilba nabízí stejné prvky a specifikace jako dospělé přilby:...

Kód: PAUL-FA003716081
LAZER přilba Vandal CE / matná modrá M-L +net
ZDARMAZDARMA
1 590 Kč

Volnočasová přilba s vynikající ochranou a systémem upínání Rollsys, který je umístěn na vrcholku přilby a nabízí tak jednoduché a přesnsé utažení...

+ další
Kód: PAUL-FA003714083
LAZER přilba ROLLER + NET CE/ matná tmavě zelená M + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA 1 762 Kč –5 %
1 674 Kč

LAZER helma ROLLER je základní MTB přilba od Lazeru, která nabízí ochranu, design a pohodlí. Díky jednoduchému designu a pohodlným funkcím se...

Kód: PAUL-FA003712545
LAZER přilba Tonic CE-CPSC/ Bílá L + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA 1 763 Kč –5 %
1 674 Kč

Přilba TONIC je základní model pro silniční kola. Systém upínání: TurnFit System. Certifikace: CE - CPSC - AS. Doplněno o systém nastavení výšky....

Kód: PAUL-FA003710514
LAZER přilba ROLLER + NET CE/ matná bílá L + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 762 Kč

LAZER helma ROLLER je základní MTB přilba od Lazeru, která nabízí ochranu, design a pohodlí. Díky jednoduchému designu a pohodlným funkcím se...

Kód: PAUL-FA003712402
LAZER přilba ROLLER + NET CE/ matná bílá M + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 762 Kč

LAZER helma ROLLER je základní MTB přilba od Lazeru, která nabízí ochranu, design a pohodlí. Díky jednoduchému designu a pohodlným funkcím se...

Kód: PAUL-FA003712403
LAZER přilba ROLLER + NET CE/ matná cobalt M + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 762 Kč

LAZER helma ROLLER je základní MTB přilba od Lazeru, která nabízí ochranu, design a pohodlí. Díky jednoduchému designu a pohodlným funkcím se...

Kód: PAUL-FA003712548
LAZER přilba ROLLER + NET CE/ matná cobalt S + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 762 Kč

LAZER helma ROLLER je základní MTB přilba od Lazeru, která nabízí ochranu, design a pohodlí. Díky jednoduchému designu a pohodlným funkcím se...

Kód: PAUL-FA003712547
LAZER přilba ROLLER + NET CE/ matná černá + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 762 Kč

LAZER helma ROLLER je základní MTB přilba od Lazeru, která nabízí ochranu, design a pohodlí. Díky jednoduchému designu a pohodlným funkcím se...

+ další
Kód: PAUL-FA003712395
LAZER přilba ROLLER + NET CE/ matná červená + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 762 Kč

LAZER helma ROLLER je základní MTB přilba od Lazeru, která nabízí ochranu, design a pohodlí. Díky jednoduchému designu a pohodlným funkcím se...

+ další
Kód: PAUL-FA003712400
LAZER přilba ROLLER + NET CE/ matná červená L + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 762 Kč

LAZER helma ROLLER je základní MTB přilba od Lazeru, která nabízí ochranu, design a pohodlí. Díky jednoduchému designu a pohodlným funkcím se...

Kód: PAUL-FA003712399
LAZER přilba ROLLER + NET CE/ matná tmavě zelená S + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 762 Kč

LAZER helma ROLLER je základní MTB přilba od Lazeru, která nabízí ochranu, design a pohodlí. Díky jednoduchému designu a pohodlným funkcím se...

Kód: PAUL-FA003712544
LAZER přilba ROLLER + NET CE/ šedá + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 762 Kč

LAZER helma ROLLER je základní MTB přilba od Lazeru, která nabízí ochranu, design a pohodlí. Díky jednoduchému designu a pohodlným funkcím se...

+ další
Kód: PAUL-FA003712407
LAZER přilba ROLLER + NET CE/ matná černá L + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 763 Kč

LAZER helma ROLLER je základní MTB přilba od Lazeru, která nabízí ochranu, design a pohodlí. Díky jednoduchému designu a pohodlným funkcím se...

Kód: PAUL-FA003712394
LAZER přilba Tonic CE-CPSC/ Matná černá L + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 763 Kč

Přilba TONIC je základní model pro silniční kola. Systém upínání: TurnFit System. Certifikace: CE - CPSC - AS. Doplněno o systém nastavení výšky....

Kód: PAUL-FA003710140
LAZER přilba Tonic CE-CPSC/ Matná černá M + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 763 Kč

Přilba TONIC je základní model pro silniční kola. Systém upínání: TurnFit System. Certifikace: CE - CPSC - AS. Doplněno o systém nastavení výšky....

Kód: PAUL-FA003710139
LAZER přilba Tonic CE-CPSC/ Matná černá S + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 763 Kč

Přilba TONIC je základní model pro silniční kola. Systém upínání: TurnFit System. Certifikace: CE - CPSC - AS. Doplněno o systém nastavení výšky....

Kód: PAUL-FA003710138
LAZER přilba Tonic CE-CPSC/ Zářivá žlutá L + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 763 Kč

Přilba TONIC je základní model pro silniční kola. Systém upínání: TurnFit System. Certifikace: CE - CPSC - AS. Doplněno o systém nastavení výšky....

Kód: PAUL-FA003710134
LAZER přilba Tonic CE-CPSC/ Zářivá žlutá M + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 763 Kč

Přilba TONIC je základní model pro silniční kola. Systém upínání: TurnFit System. Certifikace: CE - CPSC - AS. Doplněno o systém nastavení výšky....

Kód: PAUL-FA003710133
LAZER přilba Tonic CE-CPSC/ Zářivá žlutá S + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 763 Kč

Přilba TONIC je základní model pro silniční kola. Systém upínání: TurnFit System. Certifikace: CE - CPSC - AS. Doplněno o systém nastavení výšky....

Kód: PAUL-FA003710132
LAZER přilba Armor LED/ kovová flake zelená L + led + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 999 Kč

Lehká městská ochrana!Přilba LAZER Armor poskytuje ochranu s váhou, o které jste si mysleli, že není možná. Díky In-Mold konstrukci tato přilba...

+ další
Kód: PAUL-FA003711117
LAZER přilba Armor LED/ matná bílá L + led + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 999 Kč

Lehká městská ochrana!Přilba LAZER Armor poskytuje ochranu s váhou, o které jste si mysleli, že není možná. Díky In-Mold konstrukci tato přilba...

+ další
Kód: PAUL-FA003711114
LAZER přilba Armor LED/ matná černá L + led + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 999 Kč

Lehká městská ochrana!Přilba LAZER Armor poskytuje ochranu s váhou, o které jste si mysleli, že není možná. Díky In-Mold konstrukci tato přilba...

+ další
Kód: PAUL-FA003711108
LAZER přilba Armor LED/ matná zelená flowers L + led + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
1 999 Kč

Lehká městská ochrana!Přilba LAZER Armor poskytuje ochranu s váhou, o které jste si mysleli, že není možná. Díky In-Mold konstrukci tato přilba...

+ další
Kód: PAUL-FA003711111
LAZER přilba CAMELEON CE/ matná bílá + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 014 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

+ další
Kód: PAUL-FA003714118
LAZER přilba CAMELEON CE/ matná černo červená + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 014 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

+ další
Kód: PAUL-FA003714120
LAZER přilba CAMELEON CE/ matná černo šedá + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 014 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

+ další
Kód: PAUL-FA003714113
LAZER přilba CAMELEON CE/ matná černo šedá XL + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 014 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003714115
LAZER přilba CAMELEON CE/ tmavě modrá + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 014 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

+ další
Kód: PAUL-FA003714123
LAZER přilba ARMOR 2.0, matná bílá M + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 015 Kč

Přilba Lazer Armor poskytuje ochranu při hmotnosti, o které jste si ani nemysleli, že je možná. Díky konstrukci in-mold tato přilba projde všemi...

Kód: PAUL-FA003711208
LAZER přilba ARMOR 2.0, matná černá S + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 015 Kč

Přilba Lazer Armor poskytuje ochranu při hmotnosti, o které jste si ani nemysleli, že je možná. Díky konstrukci in-mold tato přilba projde všemi...

Kód: PAUL-FA003711201
LAZER přilba CAMELEON CE/ matná černo šedá L + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 015 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003714114
LAZER přilba Armor Pin LED/ matná černá L + led + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 229 Kč

Městský vkus na úrovni!Přilba LAZER Armor Pin je dalším krokem v evoluci mestských přileb. Navržena na základě přilby Armor nabízí unikátní,...

+ další
Kód: PAUL-FA003711105
LAZER přilba Coyote CE červená + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

+ další
Kód: PAUL-FA003712307
LAZER přilba Coyote CE matná bílá + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

+ další
Kód: PAUL-FA003712304
LAZER přilba Coyote CE matná bílá M + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

Kód: PAUL-FA003712303
LAZER přilba Coyote CE matná khaki oranžová + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

+ další
Kód: PAUL-FA003712292
LAZER přilba Coyote CE-CPSC/ Matte Light Blue L + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003712564
LAZER přilba Coyote CE-CPSC/ Matte Light Blue MLAZER + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003712563
LAZER přilba Coyote CE-CPSC/ Matte Light Blue S + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003712562
LAZER přilba Coyote CE-CPSC/ Matte Mulberry Orange L + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003712561
LAZER přilba Coyote CE-CPSC/ Matte Mulberry Orange M + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003712560
LAZER přilba Coyote CE/ červená RAINFOREST L + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

Kód: PAUL-FA003712478
LAZER přilba Coyote CE/ červená RAINFOREST M + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

Kód: PAUL-FA003712477
LAZER přilba Coyote CE/ červená RAINFOREST S + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

Kód: PAUL-FA003712476
LAZER přilba Coyote CE/ matná černá L + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003712378
LAZER přilba Coyote CE/ matná černá M + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt a omezenou dostupnost u dodavatelů, bohužel nemůžeme zaručit přesný termín dodání. Fotografie...

Kód: PAUL-FA003712379
LAZER přilba Coyote CE/ Matná černá S + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

Kód: PAUL-FA003712381
LAZER přilba Coyote CE/ Matná tmavá modrá L + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

Kód: PAUL-FA003712472
LAZER přilba Coyote CE/ Matná tmavá modrá M + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

Kód: PAUL-FA003712471
LAZER přilba Coyote CE/ Matná tmavá modrá S + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

Kód: PAUL-FA003712470
LAZER přilba Coyote CE/ Matná tmavá šedá + sleva na další nákup
ZDARMAZDARMA
2 267 Kč

OFF-ROADOVÝ SPOLEČNÍK! Přilba Lazer Coyote je vzhledově čistá a praktická MTB přilba splňující veškeré náročné požadavky jezdců. Přilba je...

+ další
Kód: PAUL-FA003712474
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 246 položek celkem